Kombi Servisi - Petek Temizliği

Üsküdar kombi servisi

Üsküdar Kombi Servisi

 

            Sektörde uzun yıllar hizmet vermiş olan firmamız, işinde deneyimli ve güler yüzlü personelleri ile birlikte çözüm sunmaktadır. Özellikle yaz aylarında sıkça kullanılan kombi cihazlarında, yanlış kullanıma bağlı olarak hasar ya da bozulmalar meydana gelmektedir. Bu durum için işinin ehli kişilerden yardım alınması gerekmektedir. Üst teknolojik cihazlar kullanarak sağlamış olduğumuz Üsküdar kombi servisi hizmetimizde, cihazlarda meydana gelen sorunlar, kısa süre içerisinde tespit edilmekte ve anında tamir işlemlerine başlanmaktadır. İstanbul’un Üsküdar ilçesinde sunduğumuz hizmetlerde, verilen siparişler sonucunda özel araçlarımız ile birlikte adreslere giderek, sorunların onarımı için işlemlere başlamaktayız.

 

 Üsküdar Kombi Servisi Hizmetinde Yer Alan Marka Çeşitleri

 

            Pek çok farklı marka ve firmalar tarafından, özel fabrika alanlarında çeşitli malzemeler kullanılarak üretilmekte olan kombi cihazları, evlerde sıcak su ihtiyacını karşılamakta ve bunun yanı sıra, kış aylarında ısıtma sistemleri olarak da kullanılmaktadır. Farklı markalar ile anlaşmalı olarak hizmet sağlayan firmamız, sunduğu servis hizmetlerini aynı zamanda daha güvenceli olarak gerçekleştirmektedir. Arçelik, Vaillant, Demirdöküm, Baymak, Buderus, Viessmann ve Alarko markaları tarafınca yetkilendirilmiş olan firmamız, Üsküdar kombi servisi hizmetlerinde, değiştirilmesi gereken parça ve malzemeler için daha kaliteli çözümler sunabilmektedir. Cihazlarda meydana gelen arıza ve sorunlara göre hareket eden personellerimiz, cihazların boyutu, özellikleri, markası ve yedek parçalarına göre farklı fiyatlar üzerinden işlemleri gerçekleştirmektedir. Hizmetlerimiz arasında aynı zamanda 1 yıl garanti ayrıcalıkları yer almaktadır. Buna göre tamir edilen cihazlarda 1 yıl içerisinde meydana gelebilecek sorunlar için, tekrar ücretsiz tamir işlemleri uygulanabilmektedir.

 

 Kesintisiz Ulaşılabilir Olan Üsküdar Kombi Servisi Hizmeti

 

            Daha fazla kişiye ulaşmak ve anlık sorunlara kalıcı çözüm bulabilmek adına sağlamış olduğumuz Üsküdar kombi servisi hizmetlerimiz için, 7/24 ulaşılabilir olan iletişim hattını sunmaktayız. Gece saatlerinde ya da hafta sonları da ulaşabilecek olduğunuz numaralarımızdan, bizlere ulaşabilir ve aynı gün teslimat avantajı ile sunduğumuz Üsküdar kombi servisi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak yerinde tamir edebilecek olduğumuz kombi cihazlarını, daha büyük sorunlar olduğu takdirde, özel alanlarımızda da onarabilmekteyiz. Aynı zamanda değiştirilmesi gereken parça ya da 

malzemeler için orijinal yedek parçaları kullanan personel kadromuz, bu sayede cihazların eskisi gibi uzun ömürlü kullanılabilmesine imkân tanımaktadır.